0545-661-664

הטיפולים בקליניקה

ניתן לקבל טיפולים בשפה האנגלית

לעיתים קרובות זוגות מתמודדים עם מצבי לחץ ומשבר בעיקר עקב קונפליקטים הנוצרים בחיי היום יום.ישנן גישות ושיטות שונות לטיפול זוגי ואין אחת שטובה יותר או פחות. הטכניקה הנכונה ביותר היא שילוב בין הגישות ולהתאימם למאפיינים השונים של כל זוג.

קורה שבני זוג אשר חווים קשיים וחילוקי דעות, מאמינים שאין מנוס וצריך "לפרק את החבילה". "אם זה לא עובד, זה לא היה אמור להיות". זה בדיוק הזמן לעצור, לחשוב ולהיזכר, שלא סתם התמסד הקשר. היה שם משהו שכנראה התפוגג עם הזמן עקב סדק שנגרם וגדל ולא טופל כראוי. בטיפול נכון, ניתן לגלות מה גרם לקשר להיסדק ולמצוא את הדרך לאחותו.

במהלך הטיפולים אנו לומדים להתמודד עם משברים וקשיים בזוגיות ואף לצאת מחוזקים מהתהליך. המטרה העיקרית של הטיפול, היא לעזור לבני זוג אשר חווים משבר או קושי בחיים, לחזור לזוגיות בריאה, טובה ונעימה יותר. 

לעיתים קורה שבן זוג אחד מרגיש שיש צורך בטיפול והשני אינו מסכים איתו ו/או אינו מאמין שזה יכול לעזור. מנסיוני הרב, במצבים אלו, גם במידה ובן זוג אחד מגיע ניתן לשפר את הזוגיות. כשאחד עושה שינוי זה משפיע גם על הסובבים אותו.

אם אתם מרגישים צורך לשנות משהו בחייכם, לשפר אותם, לשתף, לפרוק, לדבר, להתייעץ, אני כאן לקחת יחד איתכם חלק מתהליך אשר יעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם באופן אינטגרטיבי אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום.

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

טיפול משפחתי מסייע למשפחות במגוון מצבי משבר. מטרתה היא לקדם את צרכי המשפחה כולה, מבלי להאשים אף אחד מהמשתתפים בה, להגביר את רווחתם של כל אחד מחבריה, לסייע לבני המשפחה לשפר דפוסי תקשורת ולפתור קונפליקטים.

הטיפול המשפחתי מאפשר מרחב בטוח לבני המשפחה,  לשוחח על  החיים המשותפים ועל אתגרים שונים המתלווים אליהם. בני המשפחה ילמדו לתקשר זה עם זה ולעבד חוויות לא פשוטות שנחוו מחוץ ובתוך המסגרת המשפחתית כיחיד וכקבוצה. המטרה בטיפול בין היתר, היא לבסס את היכולת להתפתח הלאה יחד ולחוד לחיים בריאים וטובים יותר.

שינוי דפוסי ההתנהגות ויחסי הגומלין ביניהם יכולים לפתור בעיות רבות.

כאשר הרגשות הלא נעימים מעיבים על היחסים בתוך המשפחה, פניה לסיוע מקצועי היא הדבר הנכון ביותר.  

  כל תהליך טיפולי נבנה באופן ייחודי לכל משפחה. ישנן גישות ושיטות שונות לטיפול ואין אחת שטובה יותר או פחות. טכניקת העבודה הנכונה ביותר היא הטיפול האינטגרטיבי. שילוב בין הגישות/ שיטות השונות אשר מתאימים למאפיינים הייחודיים של המשפחה.

הטיפול נערך בהשתתפות המשפחה כולה, אך לפי שיקולי המטפל גם נערכים בחלק מהמקרים מפגשים נפרדים עם אחד או יותר מבני המשפחה.

אני כאן כדי לעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום, באופן אינטגרטיבי.

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

החיים במציאות המודרנית מעמידים אותנו מול אתגרים וקשיים רבים אשר עלולים לגרום לנו לתסכולים, דכדוך ומצוקה. מצבים מסוימים עלולים להוביל אותנו גם לתחושות של תקיעות, בדידות, חוסר הגשמה עצמית ערך עצמי ירוד, בושה וחוסר ביטחון עצמי, קושי ביצירת קשרים זוגיים וחברתיים, קשיי תפקוד בעבודה, דיכאון וכיו"ב.

סימפטומים אלו פוגעים בתחושת החירות והרווחה האישיים. 

טיפול אישי יסייע למטופל להתחבר לכוחות שלו, ליכולות שלו, לחוזקות שלו ולהצלחות שלו ולהוביל אותו קדימה לחיים טובים נעימים ושלמים יותר.

אני כאן כדי לעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום, באופן אינטגרטיבי.

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

קשר בין דורי הוא אחד הערכים החשובים שמרכיבים משפחה והרווח הריגשי הוא לשני הכיוונים. יחסי הורים וילדים עשויים להיות דבר מורכב. הצורך שלנו לקבל ולהעניק אהבה להורים, ולילדים באופן שיביא לנו סיפוק, היא שאיפה כל כך משמעותית וחשובה. יחד עם זאת, התסכול הוא רב כאשר אין לנו את היכולת או הכלים להשיג שאיפה זו.

הפער התרבותי בין הדורות עלול לעיתים להביא עימו מתחים חברתיים ורגשיים.  מתחים מסוג זה מתבטאים לעתים ברצון של האחד להיבדל, בצורך באישור מול הרצון לעצמאות, ברצון לגונן מול הרצון לשחרר ועוד.

וויכוחים סוערים, רגשות עזים, מרחק רב, או חוסר יכולת להבין את האחר, עשויים לגרום להורים או לילדים לחשוב שהקשר הגיע למבוי סתום.

בנוסף, הטיפול הבין דורי עוזר ליצור מרחב בטוח עבור שני הצדדים להעלות יחד את צרכיהם ורצונותיהם, להיפגש על הדומה והשונה, להבין את התחושות והמתחים שהם חווים ולהגיע להבנות על מנת ליצור חיים נעימים יותר, מכילים יותר וטובים יותר.

אני כאן כדי לעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום, באופן אינטגרטיבי.

 

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

פנייה לטיפול רגשי מומלצת כאשר החרדה או הטראומה מתחילות להפריע לאיכות החיים - בזוגיות, בעבודה, בלימודים, קשרים משפחתיים, יחסים חברתיים, בעיקר כאשר היא מתגברת. 

טיפול רגשי נכון וטוב יעזור לך להפחית את עוצמת החרדה באמצעות שיחות.

טראומה נפשית היא פגיעה ו/או זעזוע נפשי, אשר יש לה השלכות על תפקודו של האדם.

אנו נתקלים לא מעט באירועים אשר יוצרים טראומה ו/או זעזוע נפשי, ובעיקבותיהם מופיעות השפעות מרחיקות לכת על חייו של האדם. השפעות אלו עלולות לבוא לידי ביטוי בסבל הקשור לזיכרונות מהאירוע ולפגיעה נפשית וכתוצאה מכך חווים קשיים רבים בתפקוד היומיומי. אנשים שעברו טראומה מעבדים שוב ושוב מקרה שקרה או כמעט קרה להם ועלולים למצוא עצמם במצבי התפרקות נפשית ופיזית, בהתקפי חרדה או בחוסר אונים, בתפקוד לקוי בעבודה ובקשרים חברתיים, במצבים קיצוניים של בדידות ובתפקוד חלקי מאוד.

הטיפול בטראומה נועד להפחית את הסימפטומים, להרגיע את הגוף והנפש ולעזור לאדם לחזור למצב של תפקוד נורמלי.

טיפול טוב ומקצועי יכול לעזור להפחית את עוצמת החרדה ולחזור לחיים מאושרים יותר.

אם אתם מרגישים צורך לשנות משהו בחייכם, לשפר אותם, לשתף, לפרוק, לדבר, להתייעץ, אני כאן לקחת יחד איתכם חלק מתהליך אשר יעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם באופן אינטגרטיבי אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום.

 

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

מתבגרים רבים חווים קשיים התנהגותיים ורגשיים ואף אירועים טראומטים שעלולים להשפיע מאד על תפקודם היומיומי בחברה, בלימודים או במשפחה. קשיים אלו עלולים להתבטא באחד או בכמה סימפטומים כגון: קשיים ומריבות רבות עם ההורים ו/או האחים, קשיים חברתיים, קשיים בלימודים, כעסים, התפרצויות זעם, התנהגויות מיניות ועוד.
כל הורה רוצה להיות ההורה הכי טוב שרק אפשר, לגדל ילדים שמחים ובריאים ולהעניק להם את כל מה שהם צריכים. עם זאת, כשהילד נתקל בקושי, בין אם הוא התפתחותי, לימודי, חברתי, התנהגותי או רגשי, ההורה לא תמיד יודע איך להתנהג ומה לעשות. הרבה פעמים הם מרגישים שהם עשו הכל ולא יודעים איך להמשיך ומרגישים חסרי אונים.

המטרה של הטיפול הרגשי היא לעזור לילד למצוא את הכלים הטובים עבורו להתמודדות עם קשיים אלו ולעזור לו לפתח את יכולותיו בצורה הטובה ביותר עבורו.

הטיפול הרגשי למתבגרים ובני נוער יכול להתקיים בשיתוף ההורים.

אם אתם ו/או ילדיכם מרגישים צורך לשנות משהו בחייכם או בחייהם , לשפר אותם, לשתף, לפרוק, לדבר, להתייעץ, אני כאן לקחת יחד איתכם חלק מתהליך אשר יעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם באופן אינטגרטיבי אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום.

 

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

הורות היא משימה מורכבת, אשר מתפתחת ומשתנה כל הזמן. הילדים גדלים, ואיתם גם המורכבות. עולות שאלות רבות ביחס לחינוך הילדים. הורים מרגישים לעיתים, שהם הולכים לאיבוד בחיפוש אחר הדרך הנכונה ביותר לחינוך ילדיהם.

בשנים האחרונות, המודעות להדרכת הורים עלתה משמעותית וכן ההבנה בצורך לקבל כלי הכוונה אשר יעזרו בהתמודדויות המורכבות המתקיימות במערכת היחסים בין ההורה לילד, בין ההורה להורה השני ובין הילדים עצמם.

אז מהי הדרכת הורים? זהו תהליך ייעוצי בו הורים רוכשים ומפתחים מיומנויות להתמודדות עם קשייהם וקשייו של הילד והאתגרים היום-יומיים שמייצרת ההורות. כמו כן, היא שואפת להקנות כלים אשר יעזרו להורים לשפר את התקשורת שלהם עם ילדם.

הורים אשר עוברים תהליך של הדרכת הורים מעידים שחייהם משתנים. הם משנתנים, האווירה בבית משתנה ורגועה יותר והילד מקבל מתנה עצומה לחיים טובים יותר.  

אם אתם מרגישים צורך לשנות משהו בחייכם, לשפר אותם, לשתף, לפרוק, לדבר, להתייעץ, אני כאן לקחת יחד איתכם חלק מתהליך אשר יעזור לכם למצוא את המענה הכי מדויק עבורכם באופן אינטגרטיבי אשר מתבסס על הניסיון והמקצועיות שלי בתחום.

 

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר

מחלה כרונית הינה מחלה ממנה סובל החולה לאורך זמן רב. כאב כרוני מורכב יותר מכאב חולף, כי הוא מערב גורמים ביולוגיים, פסיכולוגיים ורגשיים.

יתר על כן, כאב כרוני יכול לגרום לתחושות כמו כעס, חוסר תקווה, עצב וחרדה. יש לו השפעה מכרעת על איכות החיים, למשל קושי להגיע לעבודה ולעתים אפילו נכפה ריתוק מלא לבית למשך ימים ושבועות ארוכים. המתמודד/ת עם כאב כרוני נוטה לפתח הימנעות מפעילויות חברתיות ויכול, מטבע הדברים, גם לסבול מפגיעה במצב הרוח - מתח ולחץ נפשי, עצבנות, תסכול, התקפי זעם, פגיעה באיכות השינה, ברמות אנרגיה נמוכות, בשחיקה ותשישות נפשית ואפילו דיכאון מז׳ורי. יש קשר ישיר בין מחלה כרונית לקושי נפשי וכיצד קושי נפשי עלול להפוך אדם לחולה וכיצד מחלה יוצרת קשיים נפשיים. לכן, בעת אבחון של מחלה כרונית, התגובה הנפשית ואופן ההתמודדות עם המחלה חשובים כל כך, הן לבריאות הנפשית והן לבריאות הפיזית של החולה.

באמצעות פנייה לטיפול רגשי ניתן לתת מקום לתחושות הקשות אך גם לעבוד על תהליכים של צמיחה, שינויים רגשיים חיוביים שמתרחשים אצל האדם. מדובר בתהליך משמעותי שכולל תהליכי חשיבה ״משני חיים״, שמאפשרים התייחסות חיובית יותר כלפי העולם – הזדהות עם אחרים, התבוננות על אפשרויות חדשות, מציאת כוח פנימי, חווית שינוי והשגת הערכה מחודשת של החיים.

קרא עוד חזרה
צרו איתי קשר