0545-661-664

ממליצים עלי

מרשה דונדושנסקי (2)
סיגל

"ליעד ואני הגענו לטיפול זוגי אצל מרשה אחרי תקופה ארוכה שהבנו שהתקשורת בינינו לקויה. בעצם, לא היתה כמעט תקשורת. ליעד ואני אוהבים מאד אבל רוב הזמן היו שתיקות בינינו. כל הזמן חיפשנו מה לעשות ועם מי להיפגש כדי שלא נהיה לבד ונצטרך להתמודד עם השקט. באיזה שהוא שלב הבנו שנינו  שאנחנו בורחים מהאמת. החלטנו לנסות טיפול זוגי. הצעד הכי חכם שיכולנו לעשות. פנינו למרשה ואחרי תקופה קצרה למדנו איך לתקשר בינינו ורק חיכינו לרגעים הכייפים שלנו לבד בבית עם השיחות שסופסוף ידענו לנהל בכייף. מרשה, בזכותך נשארנו יחד ואוהבים הרבה יותר". תודה מכל הלב, סיגל.

מרשה דונדושנסקי (2)
תמר

שרית שלנו בת 9. ילדה ביישנית ושקטה. כל יום היתה חוזרת הביתה מבית ספר, מסתגרת בחדר ובוכה. היא הרגישה מאד בודדה והיתה מספרת שהבנות מהכתה לא היו מזמינות אותה להצטרף בהפסקות והיא היתה נשארת לבד. בגלל ששרית מאד ביישנית היא לא היתה נישגת אליהם לבד. הטיפול אצל מרשה עזר מאד לשרית לקבל ביטחון עצמי ולאט לאט אנחנו רואים תוצאות מדהימות. שרית כמעט ולא חוזרת הביתה בוכה מבית ספר וגם התחילה לספר על חברות שהיא מדברת איתן בזמן בית ספר. איזו הצלה.

מרשה דונדושנסקי (2)
טלי

מרשה היקרה ... רוצה להודות לך המון על הטיפול וכל העזרה שעזרת לי ,בימים שהייתי כל כך למטה עזרת לי להתרומם ולראות שיש אור בהמשך ... התמיכה הנפשית ותשומת הלב המרובה שנתת לי , גם מעבר לשעות הטיפול לא פעם ולא פעמיים ....
עזרת לי למצוא דרך חדשה לחיים...
אילולא הטיפול אני לא יודעת איפה הייתי היום ....

מרשה דונדושנסקי (2)
לאה

מרשה יקרה!
ראשית רציתי להודות לך מעומק ליבי על השינוי שחל בי. אין להכיר את האדם שנכנס אלייך לחדר בפעם הראשונה , חרדה ,מבולבלת, חסרת בטחון ובלי יכולת לקחת החלטות לבד.
את מרשה, היית קשובה, מכילה, אמפטית לכל המתרחש וליוות אותי בתהליך מדהים ומקצועי. את מטפלת בחסד עליון, יש כל כך הרבה מה ללמוד ממך ואני מרגישה ברת מזל שעברתי את התהליך יחד איתך. תודה רבה רבה